In de tuin van het beest

Leïla Slimani

prijs: € 22.99

176 pagina's, Paperback

ISBN: 9789046823217


Levertijd: 2-3 werkdagen

'Geschreven met compromisloze durf.' **** de Volkskrant


Adèle leidt een ogenschijnlijk gewoon leven. Journalist, vrouw en moeder.  Maar achter die façade schuilt een ander bestaan: een leven dat wordt beheerst door een allesverslindend verlangen naar seks, dat haar steeds verder van zichzelf verwijdert.
In het geheim beweegt ze zich door Parijs, voortgestuwd door een onrust die haar niet loslaat en telkens opnieuw haar grenzen verlegt. Terwijl haar dubbelleven steeds onhoudbaarder wordt, begint de werkelijkheid te barsten.
Wanneer haar man de waarheid ontdekt, lijkt er één uitweg: afstand nemen, opnieuw beginnen, weg van de stad. Maar wat als je niet kunt ontsnappen aan je diepste verlangens?

Slimani schetst een beklemmend en messcherp portret van obsessie, vervreemding en de dunne grens tussen controle en overgave.

'Een entree van een schrijfster die nadrukkelijk niet wil pleasen of geruststellen.' De Groene Amsterdammer

'In de tuin van het beest gaat over de oeroude strijd tussen twee krachten in ons: die van het dier en de mens.' Trouw

'Slimani schrijft over verlangen als een allesomvattende kracht die een leven ontwricht en definieert.' NRC




TitelIn de tuin van het beest
Auteur(s)Leïla Slimani, Leïla Slimani
Vertaler(s)Gertrud Maes, Gertrud Maes
ISBN9789046823217
Afmetingen210x135x17 mm
Aantal pagina's176
UitgeverNieuw Amsterdam
Taal
Levertijd2-3 werkdagen
Prijs€ 22.99
BindwijzePaperback
Gewicht240 gram

      Geen 13-in-een-dozijnboek

Geschreven op maandag 14 mei 2018 door Jos
Misschien niet een boek dat iedereen aan zal spreken, maar wel een boek dat opvalt naast wat er nog meer verschijnt.
Zeker geen 13-in-een-dozijnboek; Slimani heeft een bijzondere schrijfstijl, die zeker niet op een schrijversvakschool is aangeleerd (daar komen de 13-in-een-dozijnboeken uit voort). Het boek heeft iets erotisch op een mooie manier, al zal menigeen de hoofdpersoon niet alles in dank afnemen. Maar het boek was moeilijk weg te leggen, doordat Slimani's schrijfstijl je blijft trekken.
Ook het lezen van haar laatste boek, Een zachte hand, is zeker aan te raden.
Voeg een recensie toe »

Recensies

Er zijn nog geen recensies van klanten voor dit boek. Wees de eerste!